Współpraca z portalem "II wojna światowa"

Opublikuj swój tekst na naszych łamach!


Od ponad piętnastu lat portal "II wojna światowa" jest jednym z najważniejszych polskich mediów tematycznych zajmujących się historią, notując ponad 2,5 miliona odwiedzin rocznie. To wynik zaufania i zainteresowania Czytelników, rosnącej popularności historii oraz zapotrzebowania na materiały o tematyce historycznej. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową lub reklamową, przejdź do zakładki Reklama, gdzie znajdziesz cennik oraz dodatkowe informacje.

Wychodząc naprzeciw Czytelnikom portalu oraz oczekiwaniom środowiska historycznego, chcielibyśmy zaprosić do współpracy historyków i osoby zainteresowane historią, które szukają możliwości publikowania własnych tekstów. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji portalu "II wojna światowa", dzielić się swoją wiedzą i pasją, a przy tym zdobyć cenne doświadczenie lub punkty do stypendium naukowego - wyślij maila lub zadzwoń!

Wraz ze zgłoszeniem prosimy o przesłanie próbki tekstu oraz kilku informacji biograficznych. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, jak również na szeroki zakres tematyczny redagowanych tekstów. Oczywiście, muszą one spełnić podstawowe wymogi redakcyjne - zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia i chętnie pomożemy w redakcji. Jeśli stawiasz pierwsze kroki lub nie wiesz, czy Twoje teksty będą interesujące dla Czytelników portalu, możemy pomóc z warsztatem i podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem w pracy nad tekstami.


E-MAIL: mateuszlabuz@gmail.com
ADRES: Mateusz Łabuz, Lubień 881, 32-433 Lubień
TELEFON: +48 508291950
FANPAGE WITRYNY: Szlaki Historii


Do poczytania


Patronaty


Recenzje