Współpraca z portalem "II wojna światowa"

Opublikuj swój tekst na naszych łamach!


Od ponad piętnastu lat portal "II wojna światowa" jest jednym z najważniejszych polskich mediów tematycznych zajmujących się historią, rokrocznie notując ponad 1,5 miliona odwiedzin. To wynik zaufania i zainteresowania Czytelników, rosnącej popularności historii oraz zapotrzebowania na materiały o tematyce historycznej.

Wychodząc naprzeciw Czytelnikom portalu oraz oczekiwaniom środowiska historycznego, chcielibyśmy zaprosić do współpracy historyków i osoby zainteresowane historią, które szukają możliwości publikowania własnych tekstów. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji portalu "II wojna światowa", dzielić się swoją wiedzą i pasją, a przy tym zdobyć cenne doświadczenie lub punkty do stypendium naukowego - wyślij maila lub zadzwoń!

Wraz ze zgłoszeniem prosimy o przesłanie próbki tekstu oraz kilku informacji biograficznych. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, jak również na szeroki zakres tematyczny redagowanych tekstów. Oczywiście, muszą one spełnić podstawowe wymogi redakcyjne - zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia i chętnie pomożemy w redakcji. Jeśli stawiasz pierwsze kroki lub nie wiesz, czy Twoje teksty będą interesujące dla Czytelników portalu, możemy pomóc z warsztatem i podzielić się naszymi wieloletnimi doświadczenimi z pracy nad tekstami.


E-MAIL: mateuszlabuz@gmail.com
ADRES: Mateusz Łabuz, Lubień 881, 32-433 Lubień
TELEFON: +48 508291950
FANPAGE WITRYNY: Szlaki Historii


Do poczytania


Patronaty


Recenzje