Podziękowania autora portalu

Informacje na temat portalu "II wojna światowa"


Autor serwisu "II wojna światowa pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania serwisu. Wielu było ludzi, którzy pomagali, wspierali cennymi wskazówkami w trakcie kilkunastu lat prac nad stworzeniem portalu. Wszystkim - serdeczne podziękowania - a w szczególności:

Romualdzie Łabuz i Krzysztofowi Łabuzowi - za zredagowanie fragmentów działu "Słowo o żołnierzu - okiem polonisty" oraz wsparcie finansowe i duchowe.

Adamowi Kowalskiemu - za całokształt współpracy graficznej oraz stworzenie poprzedniego layoutu witryny.

Twórcy witryny OldPhotosInColor - za umożliwienie wykorzystania pokolorowanej archiwalnej fotografii lotników 303. Dywizjonu Myśliwskiego.

Kubie Żmudzie - za wieloletnią przyjaźń oraz współpracę przy tworzeniu pierwszej wersji strony.

Autorce strony dedykowanej historii obozu Auschwitz oraz Waldemarowi Sadaj - za pozwolenie wykorzystania ich pracy graficznej w poprzednich wersjach strony oraz merytoryczne uwagi dot. treści serwisu.

Sebastianowi Oliwie, Tomkowi Ulmanowi i Karolowi Szczepańcowi - za pomoc w dobieraniu grafiki i ciekawe uwagi. Tomek i Karol są autorami banerów i buttonów wykorzystywanych przez serwis.

MindSpa Psycholog Kraków - za sprawowanie zarządu nad stroną w kwestiach formalno-prawnych.

Kolegom z Klubu Sensacji XX Wieku oraz Forum dws.org - w szczególności: Janowiakowi, M@tisowi, Leuthenowi, KubieWinterowi, Halseyowi, Tzaw_1 i Wojtkowi_84 - za pomoc merytoryczną i graficzną.

A także wielu innym osobom niewymienionym personalnie, które w mniejszym lub większym stopniu przyczyniły się do powstania serwisu i utrzymania go w internecie. Bez Was ten projekt nie miałby szans powodzenia.


Polecamy


Patronat


Recenzje