Podziękowania autora portalu

Informacje na temat portalu "II wojna światowa"


Autor portalu "II wojna światowa pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania serwisu. Wielu było ludzi, którzy pomagali, wspierali cennymi wskazówkami w trakcie kilkunastu lat prac nad stworzeniem portalu. Wszystkim - serdeczne podziękowania - a w szczególności:

Katarzynie Mika-Łabuz - wspaniałej żonie, która zawsze wspiera i pomaga w zarządzaniu portalem.

Romualdzie Łabuz i Krzysztofowi Łabuzowi - rodzicom, za zredagowanie fragmentów działu "Słowo o żołnierzu - okiem polonisty" oraz wsparcie finansowe i duchowe.

Adamowi Kowalskiemu - za całokształt współpracy graficznej oraz stworzenie poprzedniego layoutu witryny.

Piotrowi Kruze - za współpracę merytoryczną w realizowanych projektach i wspólne prowadzenie "Szlaków Historii".

Markowi Korczykowi - za wspólne prowadzenie "Szlaków Historii" i wiele ciekawych artykułów.

Twórcy witryny OldPhotosInColor - za umożliwienie wykorzystania pokolorowanej archiwalnej fotografii lotników 303. Dywizjonu Myśliwskiego na fanpage'u "Szlaki Historii".

Kubie Żmudzie - za wieloletnią przyjaźń oraz współpracę przy tworzeniu pierwszej wersji strony.

Autorce strony dedykowanej historii obozu Auschwitz oraz Waldemarowi Sadaj - za pozwolenie wykorzystania ich pracy graficznej w poprzednich wersjach strony oraz merytoryczne uwagi dot. treści serwisu.

Sebastianowi Oliwie, Tomkowi Ulmanowi i Karolowi Szczepańcowi - za pomoc w dobieraniu grafiki i ciekawe uwagi. Tomek i Karol są autorami banerów i buttonów wykorzystywanych przez serwis.

MindSpa Katarzyna Mika-Łabuz - za sprawowanie zarządu nad stroną w kwestiach formalno-prawnych.

Kolegom z Klubu Sensacji XX Wieku oraz Forum dws.org - w szczególności: Janowiakowi, M@tisowi, Sithianowi, Leuthenowi, KubieWinterowi, Halseyowi, Tzaw_1 i Wojtkowi_84 - za pomoc merytoryczną i graficzną.

A także wielu innym osobom niewymienionym personalnie, które w mniejszym lub większym stopniu przyczyniły się do powstania serwisu i utrzymania go w internecie. Bez Was ten projekt nie miałby szans powodzenia. Podziękowania kieruję także pod adresem wspaniałych Czytelników, którzy swoimi uwagami sprawiają, że portal wciąż się rozwija, a autor ma możliwość weryfikowania nieścisłości. Dziękuję!


Do poczytania


Patronaty


Recenzje