Strona główna   |   Mapa serwisu   |   Polub nas!   |   Reklama w serwisie
Cytat: "Nie mogę zaoferować nic prócz krwi, trudu, łez i potu", Winston Churchill

Informacje


Wojna


Wydarzenia


Na froncie


Polska


Biografie


Polityka


Kultura i media


Współpraca


Podziękowania


Autor serwisu "II wojna światowa pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania serwisu. Wielu było ludzi, którzy pomagali, wspierali cennymi wskazówkami i podtrzymywali na duchu. Wszystkim - serdeczne podziękowania - a w szczególności:

Ekipie CoDJumper - za całokształt współpracy graficznej - obecna wersja strony to dzieło Adama Kowalskiego. I to jemu chciałbym podziękować szczególnie - Adaś, jesteś wielki.

Twórcy witryny OldPhotosInColor - za umożliwienie wykorzystania pokolorowanej archiwalnej fotografii lotników 303. Dywizjonu Myśliwskiego.

Romualdzie Łabuz i Krzysztofowi Łabuzowi - za zredagowanie fragmentów działu "Słowo o żołnierzu - okiem polonisty" oraz wsparcie finansowe i duchowe.

Kubie Żmudzie - za wieloletnią przyjaźń oraz współpracę przy tworzeniu pierwszej wersji strony.

Luise oraz Scypionowi - za pozwolenie wykorzystania ich pracy graficznej w poprzednich wersjach strony oraz merytoryczne uwagi dot. treści serwisu.

Sebastianowi Oliwie, Tomkowi Ulmanowi i Karolowi Szczepańcowi - za pomoc w dobieraniu grafiki i ciekawe uwagi. Tomek i Karol są autorami banerów i buttonów wykorzystywanych przez serwis.

MindSpa Psycholog Kraków - za sprawowanie zarządu nad stroną w kwestiach formalno-prawnych.

Kolegom z Klubu Sensacji XX Wieku oraz Forum dws.org - w szczególności: Janowiakowi, M@tisowi, Leuthenowi, KubieWinterowi, Halseyowi, Tzaw_1 i Wojtkowi_84 - za pomoc merytoryczną i graficzną.

A także wielu innym osobom niewymienionym personalnie, które w mniejszym lub większym stopniu przyczyniły się do powstania serwisu i... utrzymania go w internecie. Bez Was ten projekt nie miałby szans powodzenia.


Polecamy


Patronat


Recenzje
Portal "II wojna światowa": teksty Mateusz Łabuz, grafika CoDJumper.pl, zarząd: MindSpa Psycholog Kraków